23 Eylül 2011 Cuma

Haftanın Sonu...

IMG_9616

IMG_9608

Hayatta böyle değil mi? Kimi zaman güneşli, kimi zaman bulutlu. Bulutların ardındaki güneşi görme çabamız hiç bitmesin. Güzel bir haftasonu geçirmeniz dileğiyle...

22 Eylül 2011 Perşembe

Gel - Git


IMG_9604

Bu sabah gözümü açtığımda yanımdaydı. Ayakları üşümüş ısıtmamı istedi. Oyun oynadık yatakta. Tokayı küçük avuçlarında saklayarak benim bulmamı istedi. Büyük keyif aldı. Öptüm öptüm bolca çektim kokusunu içime. Kocaman oldu, ben hala ayaklarını öpmekten vazgeçemiyorum. O da buna bayılıyor.

IMG_9600

Cumartesi anne kız Beşiktaş -Üsküdar arası motor keyfi yaptık. Sürekli poz verdi. Denize bakarken çek anne, vapura bakarken çek anne, otururken çek anne. Onun bu bilinçli poz vermeleri mest ediyor beni.

IMG_9601

İstanbul onunla o kadar güzel ki, bakmaya doyamıyorum...

16 Eylül 2011 Cuma

Gerçek

IMG_8945

Bu hayata dair kocaman bir gerçek var.

O mutluysa, annesi de mutlu...

O çok mutluysa, annesi çok mutlu...

Tadı damağınızda kalacak kadar güzel, bol kahkahalı bir haftasonu geçirmeniz
dileğiyle :)...

12 Eylül 2011 Pazartesi

Çimlerde yuvarlanmak

seka 5

seka 4

O gün onunla birlikte çimlerde yuvarlanmalıydım bende. Şuan çok pişmanım...

7 Eylül 2011 Çarşamba

Seka Park / İzmit

seka 3

seka 2

Seka 1

Babaanne İzmit'te yaşadığı için görme şansına sahip olduğumuz yerlerden biri. Park ve yeşil alan adına çok başarılı. Küçük hanımın beğenisini hemen kazandı. Yolu düşenlere uğramalarını tavsiye ediyorum. Eminim çok seveceksiniz...

6 Eylül 2011 Salı

7

IMG_8866

Seviyorum bu adamı. Biliyorum saçları hiç dökülüp beyazlamayacak (benim şimdiden beyazlayan saçlarıma inat), kolay kolay yaşlanmayacak :). Ben her şeyi kafama takıp endişe ederken o hep beni sakinleştiren olacak. Neşesi, hayatı dalgaya alışı kızımıza hep yeni pencereler açacak. Biliyorum çünkü görüyor ve hissediyorum.

7 (yedi) çok uzun düşününce, yaşarken 7 ay, 7 hafta, 7 gün gibi kısa. Bazen çok kızdırıyor beni ama hayattaki yeri nefes kadar gerekli :))